MacBook Pro 16"

MacBook Pro 16"

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Apraksts

 

Apple MacBook Pro 16''. Visu laiku jaudīgākais MacBook.


Tu vari paplašināt savu skatījumu ar MacBook Pro - tagad ar lielāku 16 collu Retina ekrānu un visu laiku augstāko pikseļu izšķirtspēju MacBook Pro datoriem. Ar AMD Radeon 5300M grafiku un 4 GB īpašu grafisko atmiņu - uzlabota un optimizēta siltuma arhitektūra nodrošina revolucionāro virsotni un ilgstošu devītās paaudzes Intel procesoru sniegumu. Pilna izmēra tastatūra ar apgaismojumu nodrošina izcilu rakstīšana un kopā ar jaudīgu akumulatoru, kas ļauj ierīcei darboties bez uzlādes visu dienu - tev ir spēkos paveikt jebko un jebkur.


16 collu Retina ekrāns
Lielākais Retina ekrāns, kāds jebkad ir bijis Mac portatīvajos datoros, spēj rādīt precīzi izceltas detaļas, spilgtumu un kontrastu.

Procesors un atmiņa
Pārnēsājamiem Mac datoriem ir radīta pilnīgi jauna veiktspējas klase. Devītās paaudzes Intel procesori ar 6 kodoliem var izturēt augstākas slodzes un darba apjomus pateicoties optimizētai termiskajai arhitektūrai. Vairāk nekā 2,1 reizes jaudīgāks nekā četrkodolu MacBook Pro. Šis jaunais 16 collu MacBook Pro izmanto ātru 2666MHz DDR4 operatīvo atmiņu - nodrošinot vienmērīgu veiktspēju neatkarīgi no tā, vai izmantojat simtiem audio failu - vairāku virtuālo mašīnu vadīšana vai rediģējot miljardu pikseļu attēlus.

Grafika
AMD Radeon 5000 sērijas GPU ir visu laiku jaudīgākā grafiskā karte portatīvajā Mac. Stabila un augsta veiktspēja tagad ir realitāte - jebkurā vietā, kur izvēlaties strādāt. Vai spēlēt.

Burvju tastatūra (Magic ceyboard)
Ar Touch ID un izsmalcinātu 1 mm precizitātes mehānismu - jūsu MacBook Pro būs ideālā darba stacija. Apgriezti bultiņtaustiņi “T” un aparatūras taustiņš Escape ļauj netraucēti pārlūkot pro lietotnes un spēles, kamēr Touch ID nodrošina ātru autentifikāciju.

Audio
Jaunajam 16 collu MacBook Pro ir skaļāka balss! Vairāk basu un labāks mikrofons nozīmē telpu piepildošu skaņu un studijas kvalitātes mikrofona pieslēgu tīrai podcast ierakstīšanai.

Akumulatora darbības laiks
16 collu MacBook Pro aprīkots ar lielākās ietilpības akumulatoru kāds jebkad ir ievietotas Apple piezīmjdatorā. Apjoīgais 100 Wh Li-Po akumulators nodrošina to, ka tu varēsit paveikt vairāk bez uzlādes. Tagad tavs MacBook Pro baterijas kapacitāte un jauda nodrošinās iespēju darboties visas dienas garumā bez nepieciešamības to uzlādēt.

Savienojamība
Četri Thunderbolt 3 (USB-C) porti nozīmē īpaši daudzpusīgumu un īpaši savienojamību lai kur arī tu atrastos. Datu pārsūtīšana, uzlāde un video izvade notiek caur šo vienu savienotāju un ar diviem portiem katrā pusē - jūs varat veikt jebkuru vai visus no abām pusēm. Noderīgi - arī Thunderbolt 3 ir atgriezenisks - tāpēc jūs vienmēr pievienosit pareizā virzienā.