MacBook Pro 15" (2015)

MacBook Pro 15" (2015)

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Ekrāna izmērs: 15.4"
Operatīvā atmiņa: 16GB
Operētājsistēma: macOS Sierra
Procesors: 2.2GHz Intel® Core i7
Grafikas karte: Intel® Iris Pro Graphics 
Wi-Fi: 802.11ac Wi-Fi; IEEE 802.11a/b/g/n
Bluetooth®: Bluetooth® 4.0
Kamera: 720p FaceTime HD kamera
Audio: Integrēti skaļruņi, divi mikrofoni, 3.5 mm audio savienojums. iPhone austiņu atbalsts
Izmērs: 1.8 cm x 35.89 cm x 24.71 cm
Svars: 2.04 kg

Apraksts

MacBook Pro ir radīts cilvēkiem, kas profesionāli nodarbojas ar mūzikas, video un kino montāžu, grafiku un dizainu. Augstas izšķirtspējas ekrāni, kas veidoti ar izturīga stikla pārklājumu un nodrošina zemu atspulga koeficientu. Jaunie MacBook Pro modeļi nodrošinās par 25% vairāk krāsu nekā sRGB - košākas, izteiktākas un pilnīgākas krāsas. Displeja matrica ir aprīkota ar LED aizmugures apgaismojumu, pateicoties kuram, MacBook Pro patērē mazāk elektroenerģiju. 

Pateicoties savam kompaktajam izmēram un vieglajam svaram, dators ir viegli un ērti pārnēsājams, sniedzot iespēju strādāt arī ārpus mājas vai biroja. Jaunie MacBook Pro ir piedzīvojuši pārmaiņas arī skārienpaliktņos, kas kļuvuši divreiz lielāki un piedāvā plašākas iespējas darboties. MacBook Pro ir ievietots "unibody" korpusā, kas ir veidots no alumīnija, nodrošinot lielāku izturību nekā plastmasas korpuss.

MacBook Pro portatīvais dators ir aprīkots ar divu kodolu Intel® Core i7 procesoru, nodrošinot ātru datora veiktspēju strādājot ar ikdienā svarīgākajām programmām, veicot FaceTime videozvanus citiem Mac un IOS lietotājiem vai ilgstoši skatoties DVD un iTunes filmas. 

Standarta cietā diska vietā, MacBook Pro ir aprīkots ar ātru zibatmiņu, kas nesatur mehāniskas kustīgas detaļas, kā rezultātā tā strādā bez trokšņiem. Izmantojot zibatmiņu, dators ieslēdzas vienā acumirklī, nodrošinot tūlītēju piekļuvi datiem. MacBook Pro glabā datus zibatmiņā un var darboties gaidīšanas režīmā veselas 30 dienas, nodrošinot datora gatavību darbam vienā mirklī, neatkarīgi no tā, vai tas tiks atvērts nākamajā dienā, pēc nedēļas vai mēneša.

Jaunākais MacBook Pro ir aprīkots ar Touch Bar - skārienjūtīgu virsmu, kas aizvieto ātrās izvēlnes taustiņus ar jaunāku un funcionālāku izvēlni. Touch Bar automātiski pārslēdzas uz svarīgākajām ātrajām izvēlnēm konkrētai programmatūrai, bet lietotājs šo izvēlni var personalizēt balstoties uz sev aktuālo*. Pateicoties Touch Bar, MacBook lietotājiem pirmo reizi ir iespējams lietot Touch ID uz portatīvā datora - droši un ātri tiešsaistes pirkumi ar Apple Pay.

MacBook Pro integrētie skaļruņi laika gaitā ir piedzīvojuši pārmaiņas, lai nodrošinātu dinamiskāku un skaļāku skaņu, kas papildināta ar izteiktām zemajām frekvencēm. Jaunākie MacBook Pro piedāvā piedzīvot jaunu skaņas kvalitāti - filmas, video apstrāde vai mūzikas atskaņošana, jebkura MacBook Pro skaļruņi ir augstas kvalitātes un neliks lietotājam vilties!

Jaunākās paaudzes MacBoo Pro ir integrēti četri Thunderbolt 3 porti, kas nodrošina līdz 2 reizēm ātrāku datu pārraidi nekā Thunderbolt 2, sniedzot iespēju pārraidīt datus ar ātrumu līdz 40 Gbps. Thunderbolt 3 ports nodrošina standarta Plug and Play funkcionalitāti jaunās paaudzes Thunderbolt 3 ārējām ierīcēm un sniedz iespēju caur adapteri pieslēgt VGA un HDMI monitorus, kā arī Thunderbolt 2 ierīces. Jaunie MacBook Pro atbalsta līdz diviem 5K ārējiem monitoriem. MacBook no iepriekšējās paaudzes aprīkots ar diviem Thunderbolt 2 savienojumiem.

Katrs Mac darbojas ar macOS operētājsistēmu. Tā ir radīta, lai pilnvērtīgi izmantotu aparatūru un vienlaikus būtu tikpat viegli lietojama, cik acij tīkama. macOS atradīsi lielisku aplikāciju kolekciju, kas tev noderēs un iepriecinās ik dienu. Tā arī nodrošina iCloud un citus novatoriskus veidus, kā tavām Mac un iOS ierīcēm darboties kopā.