MacBook Pro 13"

MacBook Pro 13"

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Ekrāna izmērs: 13.3" Retina
Procesors: Intel® Core i5 
Operatīvā atmiņa: 8GB
Grafiskā karte: Intel Iris Plus Graphics 
Operētājsistēma: macOS Sierra
Bezvadu tīkla karte: 802.11 ac (savietojams ar 802.11 a/b/g/n)
Bluetooth®: 4.2 
Baterijas darbības laiks: līdz 10h
Audio: Stereoskaļruņi; Divi mikrofoni; 3,5 mm austiņu ligzda; Atbalsts Apple iPhone austiņām ar tālvadības pulti un mikrofonu
Bezvadu savienojumi: 802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible, Bluetooth 4.2 wireless technology
Kamera: FaceTime HD 720p
Izmērs: 1.49 x 30.41 x 21.24 cm
Svars: 1.37 kg

Apraksts

Tas ir ātrāks un jaudīgāks nekā jebkad iepriekš, un tomēr – ievērojami plānāks un vieglāks (13 collu modelis sver 1,37 kg, ir  14,9 mm plāns; 15 collu modelis sver 1,83 kg un ir 15,5 mm plāns). Tam ir visu laiku spilgtākais un krāsainākais Retina displejs un Touch Bar skārienjosla – tastatūrā iebūvēta stikla josla ar Multi-Touch iespējām, lai tu varētu uzreiz piekļūt visiem nepieciešamajiem rīkiem, kad vien to vēlies. Touch Bar skārienjosla noliek noderīgākos rīkus tieši uz tastatūras – rīki automātiski mainās atkarībā no tā, ko dari, un tu vari visu paveikt veiklāk. Ar vienu pieskārienu izvēlies saīsnes, emoji un daudz ko citu. Ritini video laika skalu pilnekrāna režīmā vai pieskaries, lai pārlūkotu un apstrādātu bildes. Turklāt pirmo reizi arī Mac ir pieejams Touch ID – ar to atslēgt datoru un piekļūt visam kam vari vienā acumirklī.

Jaunais MacBook Pro paceļ portatīvos datorus vēl nebijušā veiktspējas un mobilitātes līmenī. Lai cik neordināras būtu tavas idejas, ar satriecoši ātru grafiku, augstas veiktspējas procesoriem, mūsdienīgāko datu glabāšanu un daudzām citām iespējām tu tās īstenosi ātrāk nekā jebkad iepriekš.

Jaunais MacBook Pro displejs ir vislabākais, kāds jebkad bijis Mac portatīvajos datoros. Tam ir spilgtāks LED aizmugurgaismojums un uzlabots kontrasta koeficients, tāpēc melnie toņi ir dziļāki un baltie – spožāki. Lielāks pikseļu atvērums un mainīga atsvaidzināšanas frekvence padara to energotaupīgāku par iepriekšējo paaudžu displejiem. Un šis ir pirmais Mac portatīvais dators, kas atbalsta plašu krāsu spektru, iegūstot vēl krāšņākus zaļos un sarkanos toņus. Tā tiek iegūti dabiskāki attēli ar reālistiski dzīvīgām detaļām, un tas lieti noder grafiskajā dizainā, krāsu kalibrēšanā un montēšanā.

Skaļruņi ir pilnībā pārveidoti un tagad piedāvā pat divreiz lielāku dinamisko diapazonu un par 58 procentiem lielāku skaļumu, kā arī divarpus reizes skaļākus un superjaudīgus basus. Turklāt tie ir tieši savienoti ar sistēmas strāvas padevi, kas ļauj sasniegt pat trīs reizes lielāku maksimālo jaudu. Līdz ar to MacBook Pro ir vislabākā izvēle, lai ātri miksētu dziesmu, montētu video filmēšanas vietā vai baudītu filmu, esot ceļā.

Darboties ar jauno MacBook Pro tagad ir vēl patīkamāk. Visos aspektos. Tastatūra ir pārveidota, iebūvējot mūsu jauno otrās paaudzes tauriņmehānismu. Tas ir pedantiski izstrādāts, lai taustiņi spiestos vēl ērtāk un precīzāk. Force Touch skārienpaliktnis ir ievērojami lielāks, lai taviem pirkstiem būtu vairāk vietas žestiem un klikšķināšanai.

Thunderbolt 3 ports apvieno īpaši lielu joslas platumu un USB-C nozares standarta neticamo daudzpusību, izveidojot vienu ātru un universālu portu. Tas integrē datu pārsūtīšanu, uzlādi un video izvadi vienā savienotājā, kura caurlaidspēja ir līdz pat 40 Gb/s, divas reizes pārsniedzot Thunderbolt 2 joslas platumu. Abu izmēru MacBook Pro ir četri porti, lai visas iespējas būtu pieejamas abās pusēs. Esošās ierīces var viegli pievienot ar kabeli vai adapteri. Thunderbolt 3 savienotājs ir abpusējs, tāpēc nav svarīgi, kā to pievienosi, jo tas vienmēr ir ar pareizo pusi uz augšu. 

15 collu MacBook Pro ar četriem Thunderbolt 3 portiem vienlaikus var pievienot divus 5K displejus un divas RAID sistēmas, lai izveidotu reāli jaudīgu darbstaciju.

Katrs Mac darbojas ar macOS operētājsistēmu. Tā ir radīta, lai pilnvērtīgi izmantotu aparatūru un vienlaikus būtu tikpat viegli lietojama, cik acij tīkama. macOS atradīsi lielisku aplikāciju kolekciju, kas tev noderēs un iepriecinās ik dienu. Tā arī nodrošina iCloud un citus novatoriskus veidus, kā tavām Mac un iOS ierīcēm darboties kopā.