MacBook Air

MacBook Air

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Ekrāna izmērs: 13.3" 
Procesors: 1.8 GHz Intel® Core i5 
Operatīvā atmiņa: 8GB
Grafiskā karte: Intel® HD Graphics 6000
Bezvadu tīkla karte: 802.11 ac (savietojams ar 802.11 a/b/g/n)
Bluetooth®: 4.0
Operētājsistēma: macOS Sierra
Baterijas darbības laiks: līdz 12h
Audio: Stereoskaļruņi; Divi mikrofoni; 3,5 mm austiņu ligzda; Atbalsts Apple iPhone austiņām ar tālvadības pulti un mikrofonu
Kamera: FaceTime HD 720p
Izmērs: 0.3 - 1.7 cm  x 22.7 cm x 32.5 cm 
Svars: 1.35 kg

Apraksts

MacBook Air ar vienu uzlādi darbojas neticami ilgi – līdz pat 12 stundām. No brokastu kafijas laika līdz pat atceļam no darba vakarā par uzlādi nav jādomā. Kad gribi atpūsties, vari skatīties iTunes filmas līdz pat 12 stundu garumā. Savukārt 30 dienu gaidīšanas laiks ļauj būt projām nedēļām ilgi, bet atgriežoties atsākt tieši turpat, kur pārtrauci.*
 
MacBook Air 13.3", pateicoties savam kompaktajam izmēram, un tikai 1.35 kg svaram ir piemērots gan lietošanai mājās, gan tiem, kas nepārtraukti kustībā.
Tas aprīkots ar piektās  paaudzes divkodolu Intel® Core™ i5 1.8GHz (Turbo Boost režīmā līdz 2.9 GHz) procesoru, 8 GB LPDDR3 operatīvo atmiņu un Intel® HD Graphics 6000 video karti, nodrošinot ātru datora veiktspēju strādājot ar ikdienā svarīgākajām programmām, veicot FaceTime videozvanus citiem Mac un iOS lietotājiem vai ilgstoši skatoties DVD un iTunes filmas.
Standarta cietā diska vietā MacBook Air izmanto jaunākās paaudzes zibatmiņu tehnoloģiju, kas nodrošina ne vien datora klusumu un vieglumu, bet arī tā ātrdarbību. Tas nozīmē, ka datiem varēsiet piekļūt acu mirklī neatkarīgi no tā vai dators atradies gaidīšanas režīmā dienu, nedēļu vai pat mēnesi.
 
MacBook  korpuss, kas veidots no alumīnija, nodrošinot lielāku izturību nekā plastmasas korpuss, kā arī pasargā korpusu no skrāpējumiem.
 
Glancēta 13.3" platekrāna displeja matrica ir aprīkota ar LED aizmugures apgaismojumu un tāpēc MacBook Air patērē mazāk elektroenerģijas.
 
 
MacBook Air aprīkots ar Thunderbolt 2 portu, kas nodrošina standarta Plug and Play funkcionalitāti, ļaujot to savienot ar jaunākās paaudzes Apple ierīcēm, piemēram, Thunderbolt Display. MacBook Air aprīkots arī ar divām USB 3.0 pieslēgvietām.
 
Jaunā bezvadu sakaru paaudze - 802.11ac Wi-fi.
Ar jaunāko 802.11ac tehnoloģiju MacBook Air pārspēj visus Wi-Fi ātrumus. Pievieno to 802.11ac bāzes stacijai, piemēram, AirPort Extreme vai AirPort Time Capsule, un izjūti, ko nozīmē trīsreiz ātrāka Wi-Fi darbība nekā iepriekš. 802.11ac piedāvā arī plašāku darbības diapazonu, tāpēc vari darboties tik brīvi kā vēl nekad.
 
Portatīvais dators ir aprīkots arī ar komunikāciju komplektu – 720p kameru, Wi-Fi un Bluetooth® 4.0.
 
Iebūvētās lietotnes:
 
Photos
 
iMovie
 
GarageBand
 
Pages
 
Numbers
 
Keynote
 
Siri
 
Safari
 
Mail
 
FaceTime
 
Messages
 
Maps
 
Notes
 
Calendar
 
Contacts
 
Reminders
 
Photo Booth
 
Preview
 
iTunes
 
iBooks
 
App Store
 
Time Machine