Mac mini 2018

Mac mini 2018

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Savienojumi un paplašinājumi: 2x Thunderbolt 2, 4x USB 3.0, 1x HDMI, 1x SDXC, 1x Gigabit Ethernet, 1x Audio in, 1x 3.5mm headphone jack
Bezvadu savienojums: 802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/g/b/n compatible, Bluetooth 4.0
Izmērs: 3.6 x 19.7 x 19.7 cm
Svars: ~ 1.2 kg

Apraksts

Apple Mac Mini ir kompakts galda dators ar augstu veiktspēju un funkcionalitāti, kas veidots domājot gan par mājas lietotājiem, gan biroja darbiniekiem. Visas datora komponentes atrodas viengabala alumīnija korpusā, kas ir tikai 36mm plāns. Mac Mini ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Intel® Core™ i5 divu kodolu procesoru ar Hyper Threading tehnoloģiju. Intel® grafiskie procesori ir jaudīgi un nodrošinās ātru un grafiski bagātu video skatīšanos un spēļu spēlēšanu. Neskatoties uz lielisko veiktspēju Mac Mini gaidstāves režīmā patērē tikai 6 vatus.
 
 
Aprīkots ar divām Thunderbolt™ 2 pieslēgvietām, kas nodrošina ātru datu apmaiņu. Thunderbolt™ 2 nodrošina līdz 2 reizēm ātrāku datu pārraidi nekā iepriekšējās paaudzes Thunderbolt™ savienojums, sniedzot iespēju pārraidīt datus ar ātrumu līdz 20Gbps. Thunderbolt™ 2 savienojums nodrošina standarta Plug and Play funkcionalitāti jaunās paaudzes Thunderbolt™ ārējām ierīcēm. Pateicoties HDMI portam ir iespēja pievienot Mac Mini HDTV ekrānam sniedzot iespēju satīties filmas un TV pārraides, ko piedāvā iTunes, sērfot Internetā, un pāršķirstīt bilžu albumus. Ir pieejamas arī ērtas regulēšanas iespējas, kas ļauj pielāgot Mac Mini izvadi, lai varētu aizpildīt pat vislielāko HDTV ekrānu.
 
Iebūvēts SDXC karšu lasītājs, kas sniedz iespēju ērti kopēt bildes un video no digitālām fotokamerām. Mac Mini ir aprīkots ar četrām USB 3.0 pieslēgvietām, kuru darbības ātrums ir līdz pat 10 reizēm lielāks nekā USB 2.0 portiem, nodrošinot iespēju pievienot USB ierīces, ieskaitot iPhone, iPad, iPod vai digitālo kameru.
 
 
Mac Mini ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Wi-Fi 802.11ac savienojumu, kas nodrošina līdz 3 reizēm lielāku datu pārraides ātrumu nekā iepriekšējās paaudzes savienojums, kā arī dators ir aprīkots ar Bluetooth 4.0 savienojumu.
 
Aprīkots ar Mac OS X Yosemite operētājsistēmu.