iMac Pro

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

VR Ready: Jā
Korpuss: Unibody
Ekrāna tips: Platekrāna
Ekrāna attiecība: 16:9
Bezvadu tīkla karte: 802.11 ac
Bluetooth®: 4.2
Karšu lasītājs: SDXC
Kamera: FaceTime HD
Izmērs: 51.6 x 65 x 20.3 cm
Svars: 9.7kg

Apraksts

Jaunā dizaina Apple iMac Pro ir pilnvērtīgs, augstas veiktspējas "All-in-One" tipa dators, kas ir radīts gan mājas lietotājiem, gan uzņēmējiem, gan tiem, kas profesionāli nodarbojas ar mūzikas, video un kino montāžu, grafiku, dizainu un projektēšanu. 2017. gadā Apple pārveidojuši iMac Pro dizainu - Astropelēks datora korpuss, Magic Keyboard un  Magic Mouse. Bet mainījies ir ne tikai dizains, jaunais iMac Pro ir ātrāks, ar spilgtāku ekrānu un labāku skaņu nekā jebkurš iepriekšējais iMac modelis.

Pateicoties dizainam "All-in-One", iMac Pro vienā vienkāršā alumīnija korpusā apvieno visu nepieciešamo - ekrānu, procesoru, grafisko karti, cieto disku un atmiņu. Augsta veiktspēja, moderns izskats - dators jebkuram, kas novērtē kvalitāti! 

Glancēts platekrāna ekrāns ar 5K (5120 x 2880) izšķirtspēju un Retina tehnoloģiju aizņem teju visu priekšējo datora paneli, nodrošinot ērtāku strādāšanu. Ekrāna matrica ir aprīkota ar LED aizmugures apgaismojumu, pateicoties kam, iMac Pro patērē mazāk elektroenerģijas, kā arī nodrošina kvalitatīvākus un košākus attēlus.

Dators aprīkots ar 32GB operatīvo atmiņu, astoņu kodolu Intel® Xeon® W 3.2GHz procesoru un 1TB Flash disku. AMD Radeon™ Pro Vega 56 8GB videokarte nodrošinās teicamu datora veiktspēju, strādājot gan ar ikdienā biežāk lietotajām programmām, gan veicot resursprasīgus uzdevumus un spēlējot datorspēles. Jaunie iMac Pro parūpēsies par ātrāku 3D grafikas apstrādi, datorspēļu ideālu darbību un burvīgu attēla un skaņas kvalitāti. Radeon™ Pro Vega grafika - vairāk nekā trīsreiz ātrāka par jebkuru līdzšinējo iMac GPU.

Pilnīgi jauni skaļruņi ar plašu frekvenču diapazonu, dziļiem basiem un lielāku skaļumu un papildus tam, iMac Pro ir četri iebūvēti mikrofoni, kas darbojas, lai uztvertu lietotāja balsi un filtrētu apkārtējās skaņas. Tas garantē lielāku precizitāti, diktējot tekstu, un skaidrāku FaceTime videozvanu skaņu.

Apple iMac Pro dators ir aprīkots ar četriem USB 3.0 portiem, četriem Thunderbolt™ 3  (USB-C) portiem, SDXC atmiņas karšu lasītāju, RJ-45 un 3.5mm savienojumu. Datoram ir macOS High Sierra operētājsistēma.

Komplektā ar šo iMac Pro ietilpst arī: Magic Keyboard bezvadu klaviatūra (SWE, RUS vai INT) ar ciparu tastatūru un inovatīvā bezvadu pele Magic Mouse 2 ar Multi Touch tehnoloģiju, no Lightning uz USB kabelis un strāvas adapteris.