iMac 27"

iMac 27"

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Apraksts

iMAC SKAISTULIS AR KRAMPI

iMac pamatideja vienmēr ir bijusi nemainīga: padarīt galddatoru lietošanu baudāmu, jaudīgas un viegli lietojamas tehnoloģijas satilpinot elegantā “viss vienā” korpusā. Jaunais iMac šo ideju paceļ nākamajā līmenī – liekot tavās rokās vēl lieliskākus rīkus, ar ko paveikt praktiski jebko. iMac ir visjaunākie procesori, ātrāka atmiņa un fenomenāla grafika. Tas viss atdzīvojas visu laiku spilgtākajā un krāsainākajā Mac Retina displejā. Tam ir viss – pilnīgi jaunā līmenī.

iMAC DISPLEJS

iMac Retina displejs ir īstena zvaigzne – un pieejams satriecošā 4K vai 5K izšķirtspējā. Viens miljards krāsu un 500 niti spilgtuma – grafika burtiski izkāpj no ekrāna. Teksts ir neticami ass. Kino kases grāvēji un seriāli, no kuriem tik grūti atrauties, izskatās tik labi kā vēl nekad. Grafika un spēles priecē ar izsmalcinātām detaļām. Tas gluži vienkārši ir visu laiku labākais Mac Retina displejs.

iMAC ĀTRUMS. NO ZIBENĪGA LĪDZ GALVU REIBINOŠAM.

Tik ātrs iMac vēl nav bijis – tagad tas ir aprīkots ar astotās un devītās paaudzes Intel Core procesoriem un jaunākajām augstas veiktspējas grafikas apstrādes iespējām. Arī datu krātuve tur līdzi – abos modeļos ir pieejams zibenīgais un ietilpīgais Fusion Drive. Vai arī vari konfigurēt savu iMac ar līdz 2 TB lielu SSD. Lai kas būtu tavs darāmais, zini – iMac ar to tiks galā godam. Turklāt maksimālā ātrumā.

Ar superjaudīgo 4 kodolu un pilnīgi jaunajiem 6 un 8 kodolu procesoriem iMac ir īsts spēkavīrs. 27 collu modelis tagad ar Turbo Boost sasniedz 5,0 GHz, bet 21,5 collu modelis – 4,6 GHz. Tas nozīmē vairāk jaudas, kad lieto tādas aplikācijas, kas intensīvi izmanto procesoru – kā Logic Pro X vai Adobe Photoshop. Viss vienkārši notiek reāli ātri.

iMAC GRAFIKA

iMac ir jaudīga jauna Radeon Pro 500X sērijas grafika, ar kuru viss ekrānā redzamais ir vēl iespaidīgāks. 27 collu iMac ar Retina 5K displeju lepojas ar līdz 8 GB lielu speciālo VRAM. Un 21,5 collu iMac ar Retina 4K displeju darbina līdz 4 GB VRAM. Abi apstrādā vizuālos efektus un 3D grafikas ar mežonīgu jaudu un smalkāko smalkumu vienlaicīgi.

Lai grafikas apstrādes jauda būtu vēl lielāka, tagad iMac ir pieejams arī Radeon Pro Vega grafikas procesors. Vega – tā pati grafikas arhitektūra, kāda lietota iMac Pro – pilnveido skaitļošanas procesoru un izmanto liela joslas platuma atmiņu (HBM2). Atmiņas joslas platums uz grafikas procesoru ir divtik liels, līdz ar to tas darbojas vienkārši izcili. Un ļauj iMac tikt galā ar tādiem grafikas ziņā ārkārtīgi prasīgiem darbiem kā 3D renderēšanu vai sarežģītiem video efektiem pilnīgi jaunā un par kārtu ātrākā veidā.