iPhone X

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Ekrāna izmērs: 5.8"
Izšķirtspēja: 1125 x 2436
Čips: A11
IP67: Jā
SIM: Nano-SIM
Operētājsistēma: iOS 11
Facetime: 7MP
Kamera: 12MP
Izmērs: 143.6 x 70.9 x 7.7 mm
Svars: 174 g

Apraksts

Apple iepazīstina ar pirmo iPhone modeli, kura priekšējā daļa ir tikai ekrāns - no vienas malas līdz otrai, 5.8” OLED Multi-Touch Super Retina (2436×1125) izšķirtspējas ekrāns ar 3D Touch tehnoloģiju, oleofobisku pārklājumu un neaizmirstamu viedtālruņa pieredzi. Spilgtas un precīzas krāsas, modernas tehnoloģijas, fantastiski foto un video uzņēmumi - iPhone X ir šīs sezonas lielākais pārsteigums viedtālruņu tirgū.

Jaunajā iPhone X izmantots līdz šim visizturīgākais stikls viedtālruņos, kas papildināts ar pieskaņotu nerūsējoša tērauda maliņu. IP67 sertifikācija - iPhone X ir ūdens un putekļu izturīgs.* Oleofobisks (taukus atvairošs) pārklājums parūpēsies par vieglu tīrīšanu un radīs vienmēr gluda ekrāna izskatu. Viedtālrunis ar izcilu veiktspēju un izsmalcinātu dizainu!

iPhone X ir aprīkots ar A11 Bionic čipu - jaudīgākais viedtālruņu čips tirgū - uzticama un ātra veikspēja garantēta! A11 Bionic ir par 70% ātrāks nekā iepriekšējās paaudzes A10. Datu glabāšanai atvēlēti 64GB vai 256GB. Lai nodrošinātu lietotāja datu un paša viedtālruņa drošību, tas ir aprīkots ar Face ID tehnoloģiju - TrueDepth kamera, kas atpazīst lietotāja seju. TrueDepth kamera analizē vairāk nekā 50 dažādas sejas muskuļu kustības un spēj attēlot tās kā spogulis. iPhone X piedāvā iespēju arī iejusties kādā no 12 animāciju tēliem - atklāt savu iekšējo pandu, cūciņu, vienradzi, robotu vai citu tēlu.

iPhone X ir pirmais iPhone bez Home taustiņa, bet tā vietā nākusi intuitīvi lietojama viedtālruņa navigācijas sistēma. Face ID autentifikācija būs drošāka nekā iepriekšējās paaudzes Touch ID. Pie tam, iPhone X atbloķēšana ar Face ID būs ātra, ērta un vienkārša. Face ID ir vairāku inovatīvu tehnoloģiju apkopojums, kas izveido katram lietotājam sejas karti no 30 000 punktiņiem. Tumšas telpas vai vēls vakars nebūs problēma atbloķēšanai, viedtālrunī atrodas arī infrasarkanā kamera. iPhone X atpazīs savu īpašnieku arī, ja izskatā būs izmaiņas - brilles, liela cepure, bārda vai kas cits.

Bezvadu uzlāde bezvadu pasaulē - vairs nekādu vadu! Uzlādes paliktnis būs ērti lietojams un ar to iespējams uzlādēt citas Apple bezvadu ierīces.** 

iPhone X ir aprīkots ar uzlabotām 12MP kamerām ar Quad-LED zibspuldzi, kura nodrošinās, ka krāsas attēlā būs tādas pašas kā dzīvē un ar iPhone X varēs vairāk pietuvināt attēlu un uzņemt mākslinieciskas fotogrāfijas. Kamerā integrēts ātrāks sensors, precīzāks krāsas filtrs un attēla optiskā stabilizācija. iPhone X ir platā leņķa un telefoto kamera. 

iPhone X papildus aprīkots arī ar portreta režīmu un portreta apgaismojumu (beta versija). Priekšpusē atrodas 7MP kamera ar Retina Flash zibspuldzi - viedtālrunis parūpēsies par bildēm un videozvaniem, kas attēlo precīzas un dzīvīgas krāsas. iPhone X kameras spēj uzņemt 4K video ar Slo-mo video atbalstu, var uzņemt attēlus filmējot video un citas funkcijas, kas padarīs viedtālruni ideālu ikdienas notikumu iemūžināšanai. 

Jaunajam iPhone ir HDR (High Dynamic Range) ekrāns, kas nozīmē, ka filmas, šovi un cita izklaide būs pieejama kinoteātra cienīgā kvalitātē - Dolby Vision un HDR10.

iPhone X ir aprīkots ar iOS 11 operētājsistēmu.

Komplektācijā ietilpst: iPhone, EarPods austiņas, adapteris no Lightning uz 3.5mm audio, kabelis no Lightning uz USB, strāvas adapteris, lietošanas instrukcija.

*Tests veikts kontrolētos laboratorijas apstākļos. Ūdens un putekļu pretestība nav pastāvīga, tā mazinās kopā ar viedālruņa nolietojumu. Aizliegts lādēt mitru iPhone un nepieciešamības gadījumā nepieciešams vadīties pēc lietotāja instrukcijas. Mitruma izraisīti bojājumi neietilpst viedtālruņa garantijā!

**Paliktnis nopērkams atsevišķi