iPhone SE

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Svars: 113 g
Izmēri: 123.8 x 58.6 x 7.6 mm
Ekrāns: 4" 1136 x 640 pikseļi
Čipkopa: Apple A9 64-bit
Touch ID: Integrēts Home taustiņā
Aizmugurējā kamera: 12MP ar safīra lēcu, 4k video ieraksts
Priekšējā kamera: 1.2MP, 720p HD video ieraksts
Operētājsistēma: iOS 10

Apraksts

iPhone SE ir līdz šim jaudīgākais 4 collu viedtālrunis. Apple ir spējis pazīstamu un iemīļotu dizainu apvienot ar pilnīgi jaunu tehnisko pusi. iPhone SE jaudu nodrošina A9 procesors, kas darbina arī iPhone 6s. 12-megapikseļu kamera ļauj iemūžināt satriecošus fotoattēlus un 4K video. Un Live Photos ļauj Jūsu dzīves skaistākos mirkļus izdzīvot atkal un atkal. Tas viss kopā veido iPhone, kas izskatās mazs, taču dara lielas lietas.
 
Pazīstams un iemīļots dizains.Taču tik daudz ko iemīlēt no jauna.
Visiem zināmo un iemīļoto dizainu Apple ir spējis uzlabot vēl vairāk. Veidots no īpaši apstrādāta alumīnija tā, lai perfekti iegultu jūsu rokā un būtu īpaši patīkams katrā pieskārienā. Lieliskais 4 collu Retina ekrāns visu pārlūkoto saturu padara neticami skaidru un dzīvu. Matētās iPhone SE malas un nerūsējošā tērauda logo rada īpašu pilnības sajūtu.
 
Jaudīgākais 4 collu viedtālrunis.
iPhone SE jaudu nodrošina A9 procesors- tas pats, kas darbina iPhone 6S. A9 procesora 64-bit galda datora klases arhitektūra nodrošina iespaidīgu ātrumu un bezierunu atsaucību katrai darbībai. Un ar spēļu konsoļu jaudas grafisko veiktspēju Jūsu iecienītās spēles un aplikācijas ir vizuāli neticami bagātīgas un iespaidīgas.
 
 
 
 
 
Kamera, kas aizvieto visas citas.
Ar 12-megapikseļu iSight kameru Jūs varat būt droši, ka spēsiet iemūžināt asus, detaļām bagātus fotoattēlus. Turklāt fantastiskos 4K video- kas ir četras reizes lielāka izšķirtspēja par 1080 HD video -  Jūs varēsiet ne tikvien uzņemt, bet uzreiz arī rediģēt.
 
 
 

Progresīva drošība. Viena pieskāriena attālumā.
Touch ID padara Jūsu iPhone SE atbloķēšanu vienkāršu un ļoti drošu. Galu galā Jūsu pirksta nospiedums ir vislabākā parole - otra tāda uz pasaules vairs nav un vienmēr jums līdzi.