iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

  • 5,8 collu vai 6,5 collu (pro max) Super Retina XDR OLED 3. displejs
  • Ūdens un putekļu izturīgs (4 metri līdz 30 minūtēm - IP68) 2
  • Trīskāršu kameru sistēma ar 12MP sevišķi platu/telefoto fotokameru, nakts režīmu, portreta režīmu un 4K video uzņemšanu ar ātrumu 60 kadri sekundē
  • 12MP TrueDepth priekšējā kamera ar portreta režīmu - 4K video un slo-mo
  • Face ID drošai autentifikācijai un Apple Pay
  • B13ic mikroshēma ar trešās paaudzes Neiron Engine
  • Ātra uzlāde ar 18W adapteri

Apraksts

Pro kameras. Pro displejs. Pro sniegums.
Ar jauno trīskāršo kameru sistēmu, uzlabotu akumulatora veiktspēju 1, visu laiku ātrāko procesoru viedtālrunī, kā arī spilgtāko displeju kāds jebkad ir bijis iPhone ierīcēs. iPhone ir īstens pro.

Uzņemiet pārsteidzošus videoklipus un fotoattēlus ar jaunajām īpaši platleņķa un telefoto kamerām. Uzņemiet labākos fotoattēlus sliktā apgaismojumā, izmantojot jauno nakts režīmu. Skatieties satriecošās HDR filmas un programmas Super Retina XDR displejā – spilgtākais displejs kāds ir bijis iPhone ierīcēs. Ar A13 Bionic procesoru piedzīvojiet nebijušu sniegumu spēlēs, papildinātās realitātes (AR) aplikācijās, fotografēšanā, kā arī uzlabotās veiktspējas akumulatoru 1. Tas viss un vēl vairāk kopā jaunu ūdens izturības līmeni 2.


1. Akumulatora darbības laiks ir atkarīgs no lietošanas veida un konfigurācijas. Papildinformāciju skatiet apple.com/uk/batteries.
2. iPhone 11 Pro un iPhone 11 Pro Max ir izturīgi pret ūdens šļakatām un putekļiem, un tie tika pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos; iPhone 11 Pro un iPhone 11 Pro Max ir IP68 reitings atbilstoši IEC standartam 60529 (maksimālais dziļums no 4 metriem līdz 30 minūtēm). Ūdens un putekļu izturība pret šļakatām nav pastāvīgi apstākļi, un normāla nodiluma dēļ pretestība var samazināties. Nemēģiniet uzlādēt mitru iPhone; tīrīšanas un žāvēšanas instrukcijas skatiet lietotāja rokasgrāmatā. Šķidrumu izraisītiem bojājumiem garantija neattiecas.
3. Displejam ir noapaļoti stūri. Ja mēra kā taisnstūri - iPhone 11 Pro ekrāns ir 5,85 collas pa diagonāli un iPhone 11 Pro Max ekrāns ir 6,46 collas pa diagonāli. Faktiskais skatāmais laukums ir mazāks.