iPhone Xs un Xs Max

iPhone Xs un Xs Max

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Ekrāna izmērs: 5.8"/ 6.5"
Izšķirtspēja: 1125 x 2436/ 1242 x 2688
Čips: A12
IP68: Jā
SIM: Nano-SIM
Operētājsistēma: iOS 12
Facetime: 7MP
Kameras: Dual 12MP
Bezvadu uzlāde: Jā
Izmērs: 143.6 x 70.9 x 7.7 mm/ 157.5 x 77.4 x 7.7 mm
Svars: 177 g/ 208 g

Apraksts

iPhone XS un XS Max - 2018. gada jaunumi no iPhone, kas pārsteigs katru lietotāju. 

Ekrāns liels un nepar­asts. Super Retina divos izmēros – un viens no tiem ir visu laiku lielākais iPhone displejs. Vēl ātrāks Face ID. Visu laiku gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors. Un revolucionāra duālās kameras sistēma. iPhone XS ir viss, kas tev iPhone ir tik mīļš. Vispārākajā pakāpē. Super Retina. Liels un vēl lielāks. iPhone XS īpaši ražotie OLED displeji rāda precīzākās krāsas visā nozarē, HDR un pareizus melnos toņus. Un iPhone XS Max ir visu laiku lielākais iPhone displejs.

Vienkārši izcili materiāli. Visu laiku izturīgākais viedtālruņu stikls. Jauna izskatīga zelta krāsas apdare, kas panākta jau atomu līmenī. Superprecīzi apstrādātas ķirurģiskas kvalitātes nerūsējošā tērauda sānu joslas. Un jauna līmeņa noturība pret ūdeni un putekļiem. Ķirurģiskas kvalitātes nerūsējošais tērauds. Mēs izmantojam īpašu Apple radītu sakausējumu, no kura superprecīzā apstrādē top strukturālas sānu joslas trīs krāsās. 

Bezvadu uzlāde. iPhone XS stikla aizmugure ļauj to uzlādēt bez vadiem. Un tas uzlādējas vēl ātrāk nekā iPhone X. FTN krāsošanas process. Nerūsējošā tērauda joslu zelta un astropelēkajai apdarei tiek izmantots moderns fizikāls tvaika nogulsnēšanas process, lai iegūtu krāsas un atspulgu, kas izcili piestāv glītajam stiklam.

Progresīvs Face ID. Drošība nemaz nav sarežģīta, ja parole ir tava seja. Uzmet skatienu savam iPhone, lai to atbloķētu un pieslēgtos aplikācijām, kontiem un citām iespējām. Tā ir visdrošākā sejas autentifikācija, kāda jebkad pieredzēta viedtālruņos. Un tagad tā darbojas vēl ātrāk.

Inteliģents A12 Bionic. Tas ir gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors ar mūsu nākamās paaudzes Neural Engine sistēmu. Elpu aizraujošiem piedzīvojumiem paplašinātajā realitātē. Pārsteidzošiem portretiem ar dziļuma kontroli. Un vienkārši zibenīgai un plūstošai darbībai.

Revolucionāra duālās kameras sistēma. Pasaulē populārākā kamera iezīmē jaunu ēru fotomākslā. Kur inovatīvs sensors darbojas kopā ar attēla signāla procesoru un Neural Engine sistēmu, lai tu varētu radīt tik izcilas bildes kā vēl nekad. Smart HDR. Jauni sekundārie kadri, ātrāks sensors un jaudīgais A12 Bionic procesors piešķirs bildēm detalizētus izcēlumus un ēnas. Lielāki un dziļāki pikseļi. Jauns sensors nodrošina skaidrākus attēlus un precīzākas krāsas, kā arī samazina attēla kropļojumus bildēm, kas uzņemtas vājā apgaismojumā. Uzlabots boke efekts. Portretu režīmā uzņemtās bildes izskatās vēl profesionālāk, pateicoties izsmalcinātam fona sapludinājumam. Pilnīgi jauna dziļuma kontrole. Tagad asuma dziļumu portretiem var mainīt pēc bildes uzņemšanas. 

Un vēl. iPhone XS ir 4G LTE Advanced superātrām lejupielādēm. Un līdz 512 GB vietas datu glabāšanai – tik ietilpīgs iPhone vēl nav pieredzēts. Tāds kā iPhone nav neviens cits telefons. Ikkatrs lēmums, kuru pieņemam iPhone tapšanas procesā, padara to unikālu. Sākot jau ar izgatavošanas veidu un no sākta gala iebūvēto konfiden-cialitāti un drošību, līdz pat inovatīvajai detaļu pārstrādei.

Vairāk informācijas par Apple iPhone Xs atradīsi ražotāja mājaslapā https://www.apple.com/lv/iphone-xr/specs/