iPad Pro 12.9"

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Ekrāna izmērs: 12.9" Retina
Ietilpība: 64GB vai 256GB, vai 512GB
Krāsa: sudraba, zelta, astropelēka
Procesors: A10X Fusion, M10 līdzprocesors
Kamera:  12 megapikseļu 
Audio: četru skaļruņu audio
Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi; HT80 + MIMO
Bluetooth: 4.2 bezvadu tehnoloģija
Sim-karte: Nano SIM (atbalsta Apple SIM), iebūvēta Apple SIM
Izmērs: 305.7 x 220.6 x 6.9 mm
Svars: Wi-fi modelis 677 g, Wi-fi + Celluar modelis 692 g 
Sensori: Touch ID, trīsasu žiroskops, akselerometrs, barometrs, apkārtējās gaismas sensors
Operētājsistēma: iOS 10

Apraksts

Jaunais 12.9" iPad Pro Tavās rokās ieliek neticamu jaudu, kas pārsniedz daudzu datoru iespējas. Tam ir liela darba virsma, bet tā kompaktums padara to par izcilu aizstājēju daudziem portatīvajiem datoriem. Pat vissarežģītākie un nogurdinošākie darbi nu ir paveicami ar dabisku vieglumu – pieskaroties, pavelkot vai rakstot ar zīmuli. Retina displejs ir bauda gan acij, gan taustei. Jaunais iPad Pro ir jaudīgāks, daudzpusīgāks un parocīgāks nekā jebkuras tā alternatīvas. 

Atjauninātais Retina displejs ir visu laiku skaidrākais iOS ierīču displejs. Tas piedāvā atjauninātu Multi Touch tehnoloģiju, kas mainījusi standartus. Tas ir spilgtāks, mazāk atstarojošs un ar fantastisku atbildes ātrumu. Neatkarīgi, vai sērfo Safari, vai spēlē intensīvas 3D spēles, visas darbības šķiet precīzas, nekļūdīgas un skaidras. 

Retina displejs tagad atbalsta 120Hz atsvaidzināšanās biežumu. Tas ļauj filmām un video izskatīties iespaidīgi, spēles iespējams spēlēt gludi, bez traucējumiem. Neatkarīgi no tā, vai lietosi iPad ar pirkstu vai ar Apple zīmuli, ierīce atbildēs ātri.