iPad mini 4

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Ekrāna izmērs: 7.9” Retina 
Ietilpība: 128 GB
Procesors: A8, līdzprocesors: M8 (kustību līdzprocesors) 
Kamera: 8 MP FaceTime HD
Operētājsistēma: iOS 10
Bezvadu tīkla karte:  802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth®: 4.2 bezvadu tehnoloģija
Mikrofoni: divi
SIM karte: Nano‑SIM (atbalsta Apple SIM)
Sensori: Touch ID, trīsasu žiroskops, akselerometrs, barometrs, apkārtējās gaismas sensori

Apraksts

Sīciņš korpuss nenozīmē sīciņu spēku. Ar iPad mini 4 tavās rokās nonāk bezkompromisu jauda un iespējas. Tas ir plānāks un vieglāks nekā jebkad iepriekš, tomēr pietiekami jaudīgs, lai tu varētu īstenot vēl vairāk ideju. Elegantajā un viegli līdzi paķeramajā iPad mini 4 ir atrodamas visas lieliskās iPad iespējas. 

iPad mini 4 darbina A8 procesors, tāpēc varēsi lietot pašas jaudīgākās aplikācijas– montē video, šķirsti bildes vai abus vienlaikus – viss notiks plūstoši un bez aizķeršanās.

iPad mini 4 iebūvētajā kamerā ir moderna optika, uzlabots sensors un tādas ērtas funkcijas kā panorāma, Time-lapse video, palēninātais video, sērijfoto un taimera režīms. Pārveidota ir arī priekšpusē novietotā FaceTime HD kamera – tagad ar uzlabotu sensoru un lielāku pikseļu skaitu, kas ļauj uzņemt vēl labākas bildes sliktā apgaismojumā. 

iPad mini 4 tiek izmantota Touch ID tehnoloģija, kas pirkstu nospiedumu padara par ideālu un neaizmirstamu paroli. Tāpēc ierīci vari atbloķēt ar vienu pieskārienu, bet tavi dati būs drošībā arī tad, ja šo pašu iPad dosi lietot kādam citam. Ar Touch ID vari droši iepirkties iTunes, iBooks un App Store veikalos.

iPad mini pieslēdzas ātriem Wi‑Fi un mobilo datu tīkliem, tāpēc varēsi pārlūkot internetu, lejupielādēt saturu un dalīties ar dokumentiem praktiski no jebkurienes. Ja tuvumā nav Wi‑Fi hotspota, Wi‑Fi + Cellular modeļi pieslēdzas ātriem mobilo datu tīkliem visā pasaulē*. Un ar Apple SIM vari ātri un ērti izvēlēties datu plānu vairāk nekā 140 valstīs un reģionos.

iPad mini 4 darbina iOS 10 – pasaulē progresīvākā, intuitīvākā un drošākā mobilo ierīču operētājsistēma. Un ar uzlabotajām aplikācijām un funkcijām – Slide Over, Split View un Picture in Picture u.c. – iOS 10 ļauj tev veikt uzreiz vairākas lietas, turklāt efektīvi un tajā pašā laikā vienkārši.

iPad mini 4 jau uzreiz ir jaudīgas iebūvētas aplikācijas, kas noder it visam, ko dari ik dienu – gan lai pārlūkotu internetu, izskatītu e-pastu, apstrādātu bildes, montētu filmas, gan lai rakstītu referātus un lasītu grāmatas. Bet App Store veikalā ir vēl daudz citu lielisku aplikāciju, kas izstrādātas tieši Retina displejam. Fotografēšana, spēles, ceļojumi vai personīgais budžets – it visam atradīsi aplikāciju, kas ļaus to darīt vēl labāk.