Solo3 Wireless On-Ear

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Apraksts

Beats Solo3 Wireless ir "On-Ear" tipa bezvadu austiņas, kuras apvieno sevī izcilu skaņu un dizainu. Rāmja dizains ir izstrādāts domājot par lietotāja ērtībam - austiņu stīpa ir izliekta tā, lai ideāli piegulētu galvai un vienmērīgi sadalītu svaru, bet austiņu polsterējumam ir izvēlēts materiāls, kas neļauj tām sakarst un. Austiņas ir vieglas un tās iespējams salocīt, un ielikt komplektācijā iekļautajā futlārī, ērtākai pārnēsāšanai. 

Beats Solo3 ar vienu uzlādi nodrošina līdz pat 40 stundām darbības laika, bet 5 minūšu uzlāde sniedz iespēju lietot austiņas 3 stundas - ideālas ikdienas austiņas! Austiņas savienojuma izveidei izmanto Class 1 Bluetooth® - austiņas darbojas aptuveni 20 metru rādiusā no ierīces ar kuru tās ir savienotas. Austiņās ir integrēts kontroles modulis un pateicoties RemoteTalk™ kabelim lietotājam ir iespēja ērti atbildēt uz telefona zvaniem. 

Savietojamas ar iOS ierīcēm. iPhone 5 un jaunāki modeļi, 6. paaudzes iPod touch, iPad ar Retina,  iPad mini 2, 3, 4, iPad Air un Air 3, iPad Pro 9.7"un 12.9", Watch 38 mm un 42 mm.

Komplektācijā ietilpst arī: pārnēsāšanas futrālis un RemoteTalk™ kabelis, universālais USB uzlādes kabelis (USB-A uz USB Micro-B) un lietošanas instrukcija.