Powerbeats3

Powerbeats3 Wireless

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Apraksts

Powerbeats3 būs ideāli piemērotas aktīva dzīvesveida cienītājiem un tiem, kas spēj novērtēt komfortu, ko sniedz bezvadu austiņas.

Powerbeats3 bezvadu austiņas ir viegli lietojamas. Lai izveidotu savienojumu ar ierīci, vienkārši jāieslēdz austiņas un jātur iPhone tuvumā, austiņas var vienlaicīgi pieslēgt arī Apple Watch, iPad un Mac*.  Savienojumam ar ierīcēm tiek izmantota 1. klases Bluetooth® bezvadu tehnoloģija. Austiņas savietojamas ar Apple ierīcēm, kas atbalsta Bluetooth® savienojumu.

Austiņu lietotājs var palielināt savu treniņu ilgumu, jo Powerbeats3 bezvadu austiņu efektivitāti nodrošina Apple W1 mikroshēma. Akumulatora darbības laiks ir līdz 12 stundām ar vienu uzlādi. Austiņu stiprinājumu dizains ir pārdomāts, lai maksimāli stabili un ērti turētos ausīs visu treniņu laiku.

Austiņas veic ātro uzlādi jeb tā saukto "Fast Fuel", kā rezultātā 5 minūšu uzlāde rada pietiekami daudz enerģijas, lai veiktu tipisku stundu ilgu treniņu.

Powerbeats3 ir mitruma un sviedru izturīgas. Aprīkotas ar RemoteTalk kabeli, lai atbildētu uz ienākošiem zvaniem - kabelī integrēts mikrofons.

Uzlabots ergonomisks dizains un augstas kvalitātes materiāli, kas nodrošinās dinamisku skaņu visa treniņa garumā. 

Komplektācijā ietilpst arī: četri pāri dažādu izmēru austiņu stiprinājumi, maciņš, USB kabelis (no USB-A uz USB-B), lietošanas instrukcija.

* Nepieciešama iCloud konta un MacOS Sierra, iOS 10 vai watchOS 3