BeatsX

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Veids: In-ear
Mikrofons: Ir
Bezvadu savienojums: Ir

Apraksts

Apple BeatsX ir "In-ear" tipa bezvadu austiņas, kas būs ērtas un ideāli piemērotas ikdienas lietošanai. Autentiska un tīra skaņa ar optimizētu ārējo trokšņu izolāciju. Mūzika tiks atskaņota tās dabīgajā tonalitātē, neskatoties uz izvēlēto mūzikas žanru.

Par ērtību rūpējas dažāda izmēra uzlikas no kurām lietotājs var izvēlēties sev piemērotāko. Austiņām ir integrēts mikrofons un, pateicoties kontroles modulim, lietotājam ir iespēja mainīt skaļumu un pārslēgt dziesmas, bet mikrofons parūpēsies par ērtu saziņu caur zvaniem. 
 

Apple BeatsX ir kompaktā izmērā un kabeļa materiāls ir patīkams un parūpēsies par komfortu ikdienas lietošanām. Austiņu uzlikas piedāvās iespēju pielāgot sev ērtāko austiņu izmēru. Austiņas ir magnētiskas - kad Apple BeatsX neatrodas ausīs, tās iespējams savienot vienu ar otru, novēršot sapiņķerēšanos.
Bezvadu brīvība - austiņas ar vienu uzlādi darbojas līdz 8 stundām un Bluetooth® savienojamība piedāva 9m darbības rādiusu. 5 minūšu uzlāde nodrošinās ar 2 stundu mūzikas atskaņošanu - ātra uzlāde, austiņas būs piemērotas steidzīgajiem.

Komplektācijā ietilpst arī: četru izmēru austiņu uzlikas, noņemami ausu āķīši, futlāris, Lightning-USB-A kabelis, un lietošanas instrukcija.