Apple TV (4th generation)

Kods:
Nosaukums:

Konsultācija:
+371 67517833

Pieejamība:

???.??EUR(Ar PVN 21% )

???.??EUR(Bez PVN 21%)

Tehniskās īpašības

Izmērs: 35 mm x 98 mm x 98 mm

Svars: 425 g

Datu ietilbība: 32 GB vai 64 GB

Bluetooth: 4.0

Sensori: akselerometrs, giroskops

WiFi: 802.11ac ar MIMO

Porti: HDMI 1.4, USB-C

Procesors: A8

Saderība: HD televizori (nepieciešama HDMI ieeja)

Apraksts

Apple TV ir radīts, lai uzsāktu jaunu ēru televīzijā. tvOS operētājsistēma padarīs pavadīto laiku pie televizora interesantā un interaktīvā piedzīvojumā pateicoties App Store. Vērienīgas, neaizmirstamas spēles. Lietotnes, kas pārvērtīs tavu viesistabu par sporta zāli vai mācību klasi. Vai pat daudzspēlētāju piedzīvojumi, kuri padarīs ierastos spēļu vakarus īsteni maģiskus.

Kad klajā nāca iPhone un iPad, lielais vairums inovāciju un jaunāko tehnoloģiju koncentrējās tieši uz mazajiem ekrāniem, kurus mēs nēsājam līdzi kabatās un turam rokās. Taču tagad ir pienākusi arī lielo ekrānu kārta apgūt tās pašas tehnoloģijas un sasniegt līdzvērtīgu novatorismu. Apple TV un tvOS, pārbūvētā saskarne un Apple TV Remote ar Touch virsmu – tas viss nozīmē, ka ir pienācis nudien labākais laiks, kad būt televizoram.

TV ekrāns ir istabas pretējā malā – patālu no tevis. Tieši tāpēc Apple TV ir izstrādāts tā, lai radītu sajūtu, ka mijiedarbojies ar savu TV pa tiešo, nevis esi no tā pa gabalu. Jaunā Apple TV izkārtojumu ekrāni visi kā viens izceļ gaismā tieši saturu – tas ir galvenais varonis. Un paralakses efekts vizuāli atdzīvina filmu plakātus, tai pašā laikā precīzi parādot, kur tieši ekrānā atrodies. Tas ir visaptverošs piedzīvojums, pat ja esi iekārtojies vairāku metru attālumā.

Nebeidzamā pogu spaidīšana ir aizslaucīta pagātnē.
Skārienfunkcijas uz visiem laikiem ir mainījušas to, kā mēs rīkojamies ar telefoniem. Nu ir pienākusi arī tālvadības pults  kārta. Liec īkšķi pie jaunā Apple TV Remote Touch virsmas un varēsi bez piepūles pārvietoties sava TV ekrānā un izvēlēties tajā vajadzīgo. Katra Touch virsmā veiktā kustība tūlīt tiek atspoguļota tava televizora ekrānā. Un ritināšana uz priekšu un atpakaļ ir tik precīza kā vēl nekad. Vienkārši pavelc laika joslā, un varēsi stopkadru virknē norādīt tieši to vietu, kuru vēlies atskaņot. Tas notiek tik dabiski un plūstoši, ka vairs nav pat jānovēršas no ekrāna vai jāieslēdz gaisma, lai atrastu vajadzīgo pogu.

Komplektācijā ietilpst: Apple TV (4th Gen), Siri pults, strāvas kabelis, Lightning uz USB kabelis.